• wykończenia wnętrz pod klucz

    projekt / logistyka / realizacja / nadzór

  • indywidualne projekty wnetrz

    koncepcja / projekt / wizualizacja

  • projekty budowlane

    mieszkalne / przemysłowe / komercyjne

projekty budowlane

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu projektów budowlanych do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych, zarówno budynków mieszkalnych jak i przemysłowych oraz handlowych, usługowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi konstruktorami, instalatorami branżowymi, dzięki czemu zapewniamy kompletną dokumentację do pozwolenia na budowę.

Wykonujemy również koncepcje architektoniczne wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami i zagospodarowaniem terenu, na podstawie MPZT . Jest to usługa popularna przy sprzedaży gruntów. Podnosi atrakcyjności działki dla kupującego i przyciąga zainteresowanie większej ilości potencjalnych nabywców.

Zajmujemy się również wykonywaniem inwentaryzacji architektonicznych istniejących budynków lokali, szczególnie przydatna przy sprzedaży lub przed planowanym remontem. Inwentaryzacja składa się z rysunków: rzutów pomieszczeń, przekroju, elewacji, wraz z wymiarami oraz inwentaryzacji fotograficznej. Możemy również zaproponować opinię stanu technicznego budynku sporządzoną przez konstruktora.